Taka sytuacja

55 kg

fa7eaeca0011b43352ec8e98

Co magicznego ma w sobie liczba 55, że wszystkie kobiety albo deklarują taką wagę (sic!) albo o takiej marzą? Przysięgam wszystkie moje bliższe i dalsze znajome podają, że tyle ważą niezależnie od tego jak wyglądają. Będąc jeszcze w liceum, aż mi głupio było delikatnie ujmując, że u mnie waga pokazywała „6” z przodu, mimo tego, że średnio przewyższałam wzrostem każdą lasko głowę to uważana byłam za grubasa, a każda jak jeden mąż na pocieszenie rzucały tekst „ale ty przecież wysoka jesteś”, w duchu zapewne dodając „ty gruba krowo”.

Minęło prawie 20 lata, a ja wciąż atakowana jestem z każdej strony 55. Skąd to się wzięło? Mam na to swoją teorię. Modelki deklarują wagę 50 kg przy wzroście 180, a że my wszystkie kobiety solidarnie deklarujemy, że te modelki to: chude szkapy, kobiety konie i co tam jeszcze, to jak dodamy sobie te 5 kg więcej to już jest ideał. Mając naście lat się czatowało, i do dziś pamiętam rozmowę z jednym kolesiem, który po grzecznościowych pytaniach skąd jesteś, ile masz lat, czego słuchasz, zapytał ile ważę. Dałam mu delikatnie do zrozumienia, że to chyba nie na miejscu pytanie, więc on usilnie rzucał :, 50, 52 kg, 55? Grzecznie odpowiedziałam mu, że ja go o długość penisa nie pytam, więc niech się odpierdoli, jego odpowiedź była w podobnym tonie, tj.  że pewnie jestem gruba świnia i ważę 60 kg,  a poza tym to on mnie znajdzie i mi da w ryj. Podejrzewam, że nie miał więcej niż 10 cm 🙂

Podsumowując moje tygodniowe odchudzanie, a przepraszam jestem taka nie nie czasie, teraz to się redukuje a nie odchudza, mam 2 kg mnie na liczniku i 3 cm w pasie mniej.

4 komentarze

  • katniss

    Ha ha ha 🙂 Twoja riposta na pytanie tego typka o ilość kg była świetna 🙂 niech tacy wiedzą ,że są istnieją mądre kobiety. GRATULUJE Ci wyniku 🙂 Ja też zbijam-przepraszam redukuje kg bo miałam efekt jojo.Teraz postawiłam na nieprzetworzoną żywność i więcej ruchu i samo ruszyło 🙂 pozdrówka:) i czekamy na dalsze relacje z redukcji 🙂

    • becky

      Dziękuję :-* BMI niestety za wysokie, a wyglądam na szczupłą bo mam budowę typowej gruchy, nie jestem jakaś specjalnie gruba, nie mam wiszących fałdek ani odstającego brzucha bo ćwiczę, ale te 10 kg jest za dużo. Zresztą, chyba większość kobiet uważa, że waży za dużo o te 5 kg minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *