Kim jestem?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Witam na moim blogu!

Jest o wszystkim co kocham, ale zacznę od tego,  że jestem wege/eko/sreko (stąd kolor zielony w nazwie bloga), a tak serio to staram się żyć w zgodzie z naturą i samą sobą. Może życie definiuje żywiołowa 8-latka , która w sposób szczery do bólu  w skali 0-10 ocenia moje kulinarne  eksperymenty, oraz mój  domowy zwierzyniec , gdzie na chwilę obecną są to :2 psy- alias Dziewczyny, z którymi biegam;  2 kotki Chanel, która kontroluje jakość,  Miszę; Pradę- świnkę morską, i 1 papuga- Gustawa. Namiętnie uprawiam warzywa: w ogrodzie, na tarasie, parapetach, gdzie się da!  Przemeblowuję i przerabiam co się się da,  kupuję kolejne apaszki i szale, a gotowanie to dla mnie forma medytacji, a tak poza tym to jestem szczera do bólu.

Aktualizacja: zimą 2017 dołączył do nas kocur przybłęda  –  Filemon, oraz rybka- Darwin.

Na blogu znajdziecie w zależności od tego co mi w duszy gra:

  • wegańskie przepisy, wykorzystanie ziół i przypraw w kuchni, testy sprzętów kuchennych, gotowanie i pieczenie  od podstaw;
  • jak założyć ogród i pielęgnować to zielsko które wyrośnie, a jak coś wyrośnie to co z tym potem zrobić;
  • recenzje książek i magazynów, które czytam.
  • historie z życia wzięte w kategorii „taka sytuacja”;
  • moje poczynania w bieganiu i jodze

Podejmuję się współpracy tylko i wyłącznie w zakresie produktów i usług godnych polecenia . Takich, z których sama korzystam lub chętnie bym korzystała oraz tych, które są bliskie tematyce mojego bloga lub moim prywatnym zainteresowaniom.

 

Na chwilę obecną mój blog  miesięcznie generuje ponad 25.000 UU.

kontakt ze mną:

becky@greenscarf.pl

https://web.facebook.com/becky.greenscarf

https://www.instagram.com/beckygreenscarf/

 

UWAGA!

Jestem autorką wszystkich zdjęć, przepisów, oraz całej treści bloga , wobec czego chronione są prawem autorskim. Bez mojej pisemnej zgody (w formie papierowej czy też elektronicznej) nie wyrażam zgody na ich rozpowszechnianie!